امداد خودرو طالقان | 09126819680 | Emdad747

امدادخودرو طالقان

امدادخودرو طالقان با بیش از 18 سال سابقه درخشان در حوزه خودروبری به سراسر کشور و یا تعمیر در محل خدمت رسانی میکند. تیم ما که با نام امداد 747 فعالیت خود را چندین سال است که بصورت شبانه روزی آغاز کرده و اولویت اول این تیم رضایت کامل مشتری بوده که به لطف خدا به این مهم نیز دست پیدا کرده ایم.
همچین مهترین اولیت مشتری نیز در سر لوحه کار ما نیز از اول شروع فعالیت مان قرار گرفته و همواره تلاش نمودیم در این زمینه علاوه بر کادر بسیار مجرب و خوش اخلاق و توانا در زمینه رفع مشکلات خودرو در محل مورد نظر شما، از تجهیزات به روز و ایمن که سبب رضایت مندی شما مشتریان عزیز شود، استفاده کنیم.

 

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به گستردگی کادر مجرب امداد 747 در استان های البرز، تهران، قزوین، تیم خودروبر امداد 747 نیز برای انجام خدمات سریع و حاضر شدن در محل مورد نظر شما نیز بازتر می شود.

استفاده از مرکز تعمیر معتبر

هر وقت که شما مشتریان گرامی به ما اعتماد نموده و از امدادخودرو طالقان در راستای ارائه خدمات در خواست کمک می نمایید ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در محل مورد نظر شما مشکلات خودرو و ایرادات قابل حل خودرو شما رو انجام دهیم ولی بعضی وقت ها خودروی شما دچار مشکلی میشود که باید به یک مرکز تعمیر منتقل شود. و اگر مرکز تعمیر مشخص مد نظر شما نباشد ما خودروی شما را به یکی از نزدیکترین و معترترین مرکز تعمیر خودرو منتقل میکنیم.

 

نحوه ارائه خدمات خودروبری

همان طور که در بالا اشاره شد، اگر فردی که می خواهد خودروی شما رو جابجا نماید تجربه کافی نداشت  باشد می تواند به خودروی شما آسیب جدی برساند . ولی کادر مجرب امدادخودرو طالقان با توجه به تجربه ای که در طول سال های گذشته به دست آورده خودروی شما را علاوه رعایت فاصله قانونی نسبت به خودرو های دیگر، با سرعت مطمئنه نیز حرکت میکند تا خودروی شما را به مقصد مورد نظر به سلامت برساند.

منبع : https://emdad747.com

جهت ارتباط با ما لطفا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن شماره 1  : 09126819680

تلفن شماره 2  : 09126819680

تماس سریع ☎️