امداد خودرو قزوین ⚡⚡⚡

خودروبر قزوین با بیش از 18 سال سابقه درخشان در حوزه خودروبری به سراسر کشور و یا تعمیر در محل خدمت رسانی میکند. تیم ما که با نام امداد 747 فعالیت خود را از سال 1381 بصورت شبانه روزی آغاز کرده و اولویت اول این تیم رضایت کامل مشتری بوده که به لطف خدا به این مهم نیز دست پیدا کرده ایم.
همچین مهترین اولیت مشتری نیز در سر لوحه کار ما نیز از اول شروع فعالیت مان قرار گرفته و همواره تلاش نمودیم در این زمینه علاوه بر کادر بسیار مجرب و خوش اخلاق و توانا در زمینه رفع مشکلات خودرو در محل مورد نظر شما، از تجهیزات به روز و ایمن که سبب رضایت مندی شما مشتریان عزیز شود، استفاده کنیم.

استفاده از مرکز تعمیر معتبر

هر وقت که شما مشتریان گرامی به ما اعتماد نموده و از خودروبر قزوین در راستای ارائه خدمات در خواست کمک می نمایید ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در محل مورد نظر شما مشکلات خودرو و ایرادات قابل حل خودرو شما رو انجام دهیم ولی بعضی وقت ها خودروی شما دچار مشکلی میشود که باید به یک مرکز تعمیر منتقل شود. و اگر مرکز تعمیر مشخص مد نظر شما نباشد ما خودروی شما را به یکی از نزدیکترین و معترترین مرکز تعمیر خودرو منتقل میکنیم.

نحوه ارائه خدمات خودروبری

همان طور که در بالا اشاه شد، اگر فردی که می خواهد خودروی شما رو جابجا نماید تجربه کافی نداشت  باشد می تواند به خودروی شما آسیب جدی برساند . ولی کادر مجرب خودروبر قزوین با توجه به تجربه ای که در طول سال های گذشته به دست آورده خودروی شما را علاوه رعایت فاصله قانونی نسبت به خودرو های دیگر، با سرعت مطمئنه نیز حرکت میکند تا خودروی شما را به مقصد مورد نظر به سلامت برساند.
جهت ارتباط با ما لطفا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

تلفن شماره 1  : 09371685905

تلفن شماره 2  : 09194656298

بدودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع ☎️